Produkt

DELL Latitude E6420

Specyfikacja techniczna: 
Producent Dell
Model Latitude E6420
Procesor Intel Core i5
Taktowanie 2,5GHz
Liczba rdzeni 2
Przekątna 14"
Rozdzielczość 1366x768
Typ matrycy Matowa
Grafika Intel HD Graphics 3000
Napęd Nagrywarka CD/DVD
System Windows Pro 7
Złącza 1x USB/eSATA, 1x jack 3.5 mm, 1x D-SUB, 1x RJ45, 1x SmartCard, 1x Czytnik kart SD , 4xUSB, HDMI
Cena 799 zł

Dell Latitude E6420 - informacje o marce
Dell to powszechnie znana i ceniona amerykańska marka , która zajmuje się produkcją komputerów i laptopów oraz urządzeń peryferyjnych takich jak np. klawiatura i mysz. Dell jest producentem dobrze nam znanej biznesowej serii LATITUDE, która charakteryzuje się wysokimi osiągami i zwiększoną odpornością obudowy.

Dell Latitude E6420 - zastosowane technologiczne
W laptopie Dell Latitude E6420 został zamontowany dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 o taktowaniu 2,5 GHz. Procesor ten wspierany jest przez 4GB pamięci RAM. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy sprzęt, który zapewni nam prace na bardzo dobrym poziomie prędkości. Dodatkowym atutem może być podłączenie dysku SSD co umożliwiłoby start systemu w zaledwie kilka sekund. Na szczególną uwagę zasługuje duża liczba dodatkowych złączy, które bardzo ułatwiają dostęp, do różnych funkcji. Przede wszystkim należy wymienić 4 wejścia USB 2.0, poprzez które możemy podłączyć dodatkowe urządzenia peryferyjne. Do szybkiego przesyłu danych pomiędzy laptopem, a dyskiem zewnętrznym zaleca się wejście eSATA. Złącze VGA oraz HDMI umożliwiają podłączenie laptopa do monitora czy telewizora. Standardowo Dell zamontował wejście minijack, czytnik kart SD oraz smartCard i blokadę Kensingtona. Dodatkową funkcją umożliwiającą ochronę naszych danych w Latitude E6420 jest zastosowanie czytnika linii papilarnych.

Dell Latitude E6420 - idealny dla ?
Ten laptop to idealne rozwiązanie dla osób które cenią sobie połączenie solidnego i starannego wykonania oraz dużej wydajności. Dobrze spiszę się w pracy w biurze, normalnym domowym użytkowaniu, a także dla mniej wymagających graczy.

Dell Latitude E6420 - opis stanu technicznego
Sprzęt oferowany przez nas jest dokładnie sprawdzany, czyszczony i odpowiednio przygotowywany do dalszej pracy. Dzięki temu otrzymujemy sprzęt, który niejednokrotnie sprawdzi się lepiej niż zwykły laptop zakupiony w markecie. Widoczne mogą być niewielkie obdarcia lub zarysowania obudowy, lecz nie ujmuje to w żaden sposób funkcjonalności E6420.

Poniżej oryginalne zdjęcie oferowanego modelu:
Dell latitude E6420