Produkt

HP Eitebook Folio 9470M

Specyfikacja techniczna: 
Producent HP
Model Elitebook Folio 9470m
Procesor Intel Core i5-3427U
Taktowanie 1,8GHz
Liczba rdzeni 2
Przekątna 14,3"
Rozdzielczość 1366x768 (HD+)
Typ matrycy Matowa
Pamięć RAM 4096 MB
Dysk twardy 128GB SSD
System Windows 7 Pro
Złącza 3x USB, 1x express card, 1x VGA, 1xdisplay port, 1x wejście minijack, 1xczytnik kart pamięci
Cena 849 zł

Laptop z serii Elitebook
HP Folio to najwyższa klasa komputerów biznesowych. EliteBook jest też świetnie wykonany. Elementem dodatkowo umacniającym poczucie stabilności są metalowe zatrzaski przytrzymujące wieko w stanie zamkniętym. By otworzyć laptop, wystarczy wcisnąć guzik na przedniej krawędzi obudowy, który zwolni rygiel. Następnie zawiasy pozwolą na odchylenie dekla nawet jedną dłonią, do kąta maksymalnie 180 stopni.
Smukła sylwetka EliteBooka 9470m ma swój oryginalny urok. Do srebrnego aluminium na klapie i pulpicie dodano czarny spód, wyszczuplający optycznie grubą na 2,5 cm bryłę.
Procesor i5
Procesory i5 trzeciej generacji doskonale się sprawdzają w podstawowych czynnościach życia codziennego takich jak: surfowanie po stronach internetowych, praca w arkuszach kalkulacyjnych czy edytorach tekstu, czy wreszcie przeglądanie portali społecznościowych. Dostarczają również zaawansowaną i podniesioną wydajność, tak, aby można było w prosty sposób odtworzyć filmy w standardzie full HD. pozwalają na jednoczesne wykonywane kilku czynności, co znacząco przyspiesza pracę.
Przestrzeń dyskowa
Standardowo komputer jest wyposażony w dysk twardy o pojemności 320 GB, względnie szybki. Niestety 320 GB to już nieco za wolno jak na dzisiejsze czasy. My proponujemy wersję z dyskiem SSD o pojemności 128 GB, która powoduje, że praca na komputerze wydaje się być przyjemnością.

medium_hp 9470m.gif