Produkt

HP Probook 645 G1

Specyfikacja techniczna: 
Producent HP
Model Probook 645 G1
Model procesora AMD Radeon
Taktowanie 2,5GHz
Liczba rdzeni 2
Przekątna ekranu 14,3"
Rozdzielczość 1366x768
Typ matrycy Matowa
Karta graficzna AMD Radeon HD 7420G
Dysk twardy 180GB SSD
System operacyjny Windows 8 pro
Złącza 4x USB, 1x express card, 1x VGA, 1x port stacji dokującej, 1xdisplay port, 1x wejście minijack, 1xczytnik kart pamięci
Cena 749 zł

Laptop z serii Probook
Laptopy z serii Probook charakteryzują się ponadprzeciętną funkcjonalnością i mobilnością. Imponująco cienki i lekki HP ProBook 645 umożliwia tworzenie, podłączanie się i współpracę dzięki technologii o wydajności klasy korporacyjnej, która pomaga zapewnić wysoką efektywność pracy w biurze i poza nim.
Trudno będzie jednak znaleźć takiego laptopa, który dorówna ProBookowi solidnością. Wszechobecne aluminium i magnez w konkretnych ilościach pozwoliły na uzyskanie wymarzonej wręcz sztywności konstrukcji. Nie ma miejsca, które wygina się, bądź ustępuje pod naciskiem. Laptop sprawia wrażenie monolitu. Ponadto najlepszy stosunek jakości do ceny pozwala spełnić wymagania najbardziej wybrednego użytkownika.
Procesor AMD
Procesory z rodziny AMD zapewniają efektywną szybką pracę z portalami społecznościowymi,surfowanie po stronach internetowych czy użytkowanie pakietów biurowych. Pozwalają też na w miarę płynne korzystanie z najpopularniejszych gier komputerowych.Dostarczają również zaawansowaną i podniesioną wydajność, tak, aby można było w prosty sposób odtworzyć filmy w standardzie full HD. pozwalają na jednoczesne wykonywane kilku czynności, co znacząco przyspiesza pracę.

Dysk SSD
Jeśli zastanawiacie się, czy dysk SSD jest Wam potrzebny, prawie na pewno odpowiedź brzmi tak. Zastosowanie szybszego dysku powoduje, że cały system operacyjny dostaje skrzydeł. Warto tylko pamiętać, że jeśli mamy taką możliwość, powinniśmy na nim trzymać tylko niezbędne dane, które będą potrafiły wykorzystać jego pełny potencjał. Chodzi tu przede wszystkim o system operacyjny i najczęściej używane aplikacje mocno korzystające z dysku i przede wszystkim programy graficzne.

Poniżej oryginalne zdjęcia oferowanego modelu:

HP Probook 645 G1