Produkt

HP Probook 6460b

Specyfikacja techniczna: 
Producent HP
Model Probook 6460b
Procesor Intel core i5
Taktowanie 1,6GHz
Liczba rdzeni 2
Przekątna 14,3"
Rozdzielczość 1600x900 (HD+)
Typ matrycy Matowa
Grafika Zintegrowana Intel HD Graphics 3000
Dysk twardy 250GB HDD
System Windows 7
Złącza 4x USB, 1x express card, 1x VGA, 1x port stacji dokującej, 1xdisplay port, 1x wejście minijack, 1xczytnik kart pamięci
Cena 599 zł

Laptop z serii Probook
Laptopy z serii Probook charakteryzują się ponadprzeciętną funkcjonalnością i mobilnością. Stąd też ich częste wykorzystanie do pracy w biurze, czy w domowym zaciszu. Solidna sylwetka ProBooka z charakterystycznym cylindrem, w który wtopione są zawiasy, ma swój oryginalny urok.
Trudno będzie jednak znaleźć takiego laptopa, który dorówna ProBookowi solidnością. Wszechobecne aluminium i magnez w konkretnych ilościach pozwoliły na uzyskanie wymarzonej wręcz sztywności konstrukcji. Nie ma miejsca, które wygina się, bądź ustępuje pod naciskiem. HP 6460b sprawia wrażenie monolitu. Ponadto najlepszy stosunek jakości do ceny pozwala spełnić wymagania najbardziej wybrednego użytkownika.
Procesor Intel core i5
Procesory Intel core i5 trzeciej generacji doskonale się sprawdzają w podstawowych czynnościach życia codziennego takich jak: surfowanie po stronach internetowych, praca w arkuszach kalkulacyjnych czy edytorach tekstu, czy wreszcie przeglądanie portali społecznościowych. Dostarczają również zaawansowaną i podniesioną wydajność, tak, aby można było w prosty sposób odtworzyć filmy w standardzie full HD. pozwalają na jednoczesne wykonywane kilku czynności, co znacząco przyspiesza pracę.
Dysk SSD
Jeśli zastanawiacie się, czy dysk SSD jest Wam potrzebny, prawie na pewno odpowiedź brzmi tak. Zastosowanie szybszego dysku powoduje, że cały system operacyjny dostaje skrzydeł. Warto tylko pamiętać, że jeśli mamy taką możliwość, powinniśmy na nim trzymać tylko niezbędne dane, które będą potrafiły wykorzystać jego pełny potencjał. Chodzi tu przede wszystkim o system operacyjny i najczęściej używane aplikacje mocno korzystające z dysku, przede wszystkim programy graficzne. W komputerze zainstalowano pojemny dysk HDD lecz istnieje możliwość wymiany na SSD.

Poniżej oryginalne zdjęcie prezentowanego modelu:

HP Probook 6465b