Produkt

HP Probook 650 G1

Specyfikacja techniczna: 
Producent HP
Model Probook 650 G1
Procesor Intel Core i5-4210
Taktowanie 2,5GHz
Pamięć RAM 8196 MB
Przekątna 15"
Rozdzielczość 1366x768
Typ matrycy Matowa
Grafika Zintegrowana Intel HD Graphics 5500
Dysk twardy 128GB SSD
System Windows 10 PRO
Złącza 3x USB, 1x HDMI, 1x VGA, 1xRJ45, 1x wejście minijack, 1xczytnik kart pamięci
Cena 1.449 zł

Laptop z serii Probook
Laptopy z serii Probook charakteryzują się ponadprzeciętną funkcjonalnością i mobilnością. Imponująco lekki HP Probook 650 G1 umożliwia tworzenie, podłączanie się i współpracę dzięki technologii o wydajności klasy korporacyjnej, która pomaga zapewnić wysoką efektywność pracy w biurze i poza nim.
Trudno będzie jednak znaleźć takiego laptopa, który dorówna ProBookowi solidnością. Obudowa wykonana z aluminium jest wytrzymała, a wygodna klawiatura odporna na niewielkie zalania. Wydajny procesor zapewni płynną pracę z wieloma aplikacjami, a dysk twardy pomieści wszystkie najważniejsze dane. Na uwagę zasługuje także 15-calowy ekran o rozdzielczości HD z powłoką antyrefleksyjną. Ponadto najlepszy stosunek jakości do ceny pozwala spełnić wymagania najbardziej wybrednego użytkownika.
Procesor i5
Procesory i5 czwartej generacji doskonale się sprawdzają w podstawowych czynnościach życia codziennego takich jak: surfowanie po stronach internetowych, praca w arkuszach kalkulacyjnych czy edytorach tekstu, czy wreszcie przeglądanie portali społecznościowych. Dostarczają również zaawansowaną i podniesioną wydajność, tak, aby można było w prosty sposób odtworzyć filmy w standardzie full HD. pozwalają na jednoczesne wykonywane kilku czynności, co znacząco przyspiesza pracę.
Przestrzeń dyskowa
Standardowo komputer jest wyposażony w dysk twardy o pojemności 320 GB, względnie szybki. Niestety tradycyjny dysk HDD to już nieco za wolno jak na dzisiejsze czasy, i możemy mieć problem ze sprawnym poruszaniem się między aplikacjami. My proponujemy wersję z szybkim dyskiem SSD o pojemności 128 GB.

Poniżej oryginalne zdjęcie oferowanego sprzętu:

anigif.gif