Produkt

Ultrabook Dell Latitude E7240

Specyfikacja techniczna: 
Producent Dell
Model Latitude E7240
Procesor Intel Core i5
Taktowanie 2,0-2,6GHz
Liczba rdzeni 2
Przekątna ekranu 12,5"
Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
Typ matrycy Matowa
Matryca dotykowa
Dysk twardy 128GB SSD
System Windows 10 PRO
Cena 1.149 zł

Latitude E7240 to solidny, porządny ultrabook biznesowy. Jest lekki, prezentuje niezłą wydajność systemową i posiada liczne cechy normalnych laptopów biznesowych (w tym pełnowartościowy port dokowania). Dokładne łączenia elementów i staranne wykończenia krawędzi świadczą o wysokim poziomie jakości, niezbędnym do zadowolenia klientów korporacyjnych. Dysk SSD nadaje prędkości
Wisienką na torcie jest czterostopniowe podświetlenie klawiatury, które ułatwia używanie komputera w ciemności, czy uwielbiany przez kobiety ekran dotykowy
Latitude E7240 posiada dwubarwną obudowę. która jest anodowana na spodzie, a na pulpicie roboczym została wykończona powierzchnią o nazwie Softtouch. Laptop ten jest ładny, przy czym wygląda dość skromnie.
Jak na ultrabook wyposażenie w złącza jest całkiem niezłe. Poza trzema portami USB 3.0 (jeden z nich dysponuje funkcją ładowania) Latitude E7240 posiada standardowe wyjście HDMI oraz mini DisplayPort. Nie zabrakło normalnego gniazda LAN.
Zintegrowany z procesorem układ grafiki HD Graphics family jest wystarczająco wydajny do wielu zastosowań. Filmy Full HD są odtwarzane płynnie, a laptop jest w stanie podołać mało wymagającym grom.

Poniżej oryginalne zdjęcia modelu, który oferujemy:

Dell Latitude E7240