Laptopy do 2000 zł – czym się...

Grudzień 19, 2018

Obalamy mity na temat używanych...

Grudzień 19, 2018

Chcesz kupić komputer ale nie wiesz jak dobrać...

Październik 29, 2018

Przyspieszanie działania komputerów...

Grudzień 19, 2018

OPTYMALIZACJA PRACY DYSKU SSD...

Październik 26, 2017

Czy potrzebuję dysku SSD?...

Lipiec 21, 2017

Salon komputerowy - outlet

Ceny nowych komputerów idą w górę. Może warto kupić sprzęt używany z gwarancją?

Komputery używane pochodzące głównie z wymiany sprzętu leasingowanego przez największe światowe firmy - głównie banki i korporacje - to okazja do zakupu taniego sprzętu najwyższej światowej klasy. Kupując u nas, masz gwarancję otrzymania sprzętu komputerowego klasy biznes wykonanego z dużo lepszych materiałów i mających wyższe parametry niż nowe komputery marketowe. Oferujemy tylko sprzęt uznanych producentów takich jak DELL, Lenovo czy HP. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego oferujemy laptopy poleasingowe klasy A+, które posiadają krótki okres użytkowania. Sprzedawany sprzęt przechodzi fabryczne odnowienie, dzięki czemu jest w perfekcyjnym stanie wizualnym oraz technicznym.

Zobacz szczegóły i pełny wykaz produktów w ofercie

Serwis komputerowy

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na profilaktykę i zapobieganie awarii, co wbrew pozorom nie jest zbyt skomplikowane, a wystarczy okresowo przeprowadzić konserwację wnętrza komputera. Proste odkurzenie - po takiej banalnej czynności od razu możemy zaobserwować, że komputer mniej się grzeje i pracuje ciszej. Kolejny obszar to bezpieczeństwo danych przechowywanych w komputerze. Myślenie, że zainstalowane dwa bezpłatne programy antywirusowe oznacza podwójną ochronę, a tymczasem nic bardziej mylnego. Okazuje się, że klienci nieświadomie instalują fałszywe oprogramowanie antywirusowe z witryn łudząco przypominające znane i cenione oprogramowanie, internet działa wolniej, a tymczasem rzekomy antywirus zbiera, zapisuje wszystkie nasze dane takie jak hasła, loginy, numery kont, kart bankowych i wysyła je osobom które na podstawie takich danych okradają swoje ofiary. Jeżeli nie jesteś pewien czy twój pecet bądź laptop jest zabezpieczony odpowiednio skorzystaj z serwisu komputerowego i zapytaj o profilaktykę, niech wykwalifikowany personel zajmie się bezpieczeństwem Twojego komputera i danych w nim przechowywanych. Codziennie korzystamy z konta bankowego, ale czy jesteśmy pewni, że jesteśmy bezpieczni?

 • Naprawa i modernizacja komputerów

  NAPRAWA I MODERNIZACJA KOMPUTERÓW
  Obecnie komputer, tablet jest nieodzownym elementem pracy, komunikacji ze światem i...

 • OUTLET - laptopy i telefony na gwarancji

  OUTLET LAPTOPY I SMARTFONY
  Ceny nowych komputerów idą w górę. Może warto kupić sprzęt używany z gwarancją?
  Komputery...

 • Przyspieszanie działania komputerów

  Przyspieszanie działania komputerów
  „Przebadaliśmy” już setki komputerów, widzieliśmy masę różnych problemów, lecz za...

 • Ochrona antywirusowa

  OCHRONA ANTYWIRUSOWA
  Ochrona antywirusowa- to program komputerowy, którego celem jest wykrywanie, zwalczanie, usuwanie i...

Serwis audio

Zajmujemy się naprawą sprzętu audio, w tym kin domowych, wzmacniaczy, odtwarzaczy CD, słuchawek, kolumn, głośników i itp. Ponadto zajmujemy się naprawą sprzętów scenicznych. Naprawiamy również kolebkę analogowego dźwięku, czyli gramofony, mechanizmy sterujące pracą ramienia, naprawa napędu obrotu płyty. Zajmujemy się magnetofonami kasetowymi, także szpulowymi, radiomagnetofonami i tzw. deckami czyli magnetofonami, które wchodzą w skład tzw. wież. jedno-kasetowe i dwukasetowe, z autorewersami i bez nich. dwugłowicowe czy trójgłowicowe. Tunery radiowe też nie są nam obce, radia samochodowe czy to z odtwarzaczami kasetowymi czy te z compact disc oraz oczywiście też nowe czy nowsze z USB i BT. Naprawiamy sprzęt AUDIO wszystkich marek miedzy innymi : Denon, Technics/Panasonic,Marantz, JBL, Harman/Kardon, Pioneer, Onkyo, Sony i inne.

O nas

ITCopper – Outlet komputerowy. Budujemy Outlet komputerowy inny niż pozostałe. Staramy się porozmawiać z Klientem, poznać jego potrzeby i coś doradzić. Dążymy do tego, aby Klient wyszedł od nas zadowolony, w poczuciu wybrania najlepszego rozwiązania do jego potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz pozycje, które będą odpowiadały Twojemu budżetowi oraz wymaganiom jakim stawiasz. Nie znajdziesz u nas tzw. "składaków" złożonych z podzespołów nieznanego producenta. Tylko markowe sprzęty producentów takich jak: Apple, HP, Dell, Toshiba zapewniają pełną wydajność jednostek stacjonarnych, krystaliczną jakość matryc monitorów oraz kompatybilność urządzeń peryferyjnych i kart rozszerzeń.

Serwis. Jeżeli masz problemy ze swoim sprzętem, pomożemy Ci je rozwiązać. W ramach usług proponujemy pełen zakres diagnostyki uszkodzeń, wycenę i właściwą naprawę usterek laptopów i komputerów. Udzielamy wszechstronnej pomocy technicznej w przypadku usterek i nieprzewidzianych awarii. Wieloletnie doświadczenie w usuwaniu usterek oraz dostęp do części zamiennych i podzespołów do laptopów różnych marek, sprawiają, że każdą naprawę wykonujemy precyzyjnie i solidnie. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz krótki czas napraw (zależy od złożoności problemu, ale nigdy nie przekracza 7 dni!). Jeżeli zależy Ci na czasie i na rzetelnej naprawie Twojego sprzętu – odwiedź nasz serwis komputerowy w Lubinie przy ulicy Wyszyńskiego 8. Powierzając nam komputer, masz gwarancję, że będzie on w bezpiecznych rękach. Zapewniamy Klientom: • bezpłatną wycenę naprawy • kompleksową naprawę i serwis laptopów różnych marek • pomoc ze strony doświadczonych fachowców • gwarancję na serwisowany sprzęt • dogodną lokalizację serwisu.

Blogi

Chcemy przybliżyć Czytelnikom nasze doświadczenia wynikające z korzystania z komputerów czy innych elementów otaczającej nas technologii informatycznych. Poruszamy proste tematy, z którymi każdy z nas może sobie poradzić. Jesteśmy również ciekawi Waszych doświadczeń i opinii w danym temacie

Kontakt

KONTAKT

Można nas znaleźć w Lubinie przy ulicy Wyszyńskiego 8 (wejście do VECTRA) w każdy dzień roboczy między 8-17.00 lub przy ulicy Mieszka I 6A (naprzeciwko cukierni PTYŚ) między 9-17.00.

 • ITCopper Service Center sp. z o.o.
 • Lubin, ul. Wyszyńskiego 8 telefon: 76/ 743 20 06 lub 76/ 743 20 04
 • Lubin, ul. Mieszka I 6A telefon: 76/ 743 20 05
 • Email: biuro@itcopper.pl
 • Web: www.itcopper.pl
 • Zgłoszenia serwisowe: itcopper.pl/serwis
 • Rozporządzenie w sprawie RODO :