Services

OUTLET - laptopy i telefony na gwarancji

OUTLET LAPTOPY I SMARTFONY
Ceny nowych komputerów idą w górę. Może warto kupić sprzęt używany z gwarancją?
Komputery używane pochodzące głównie z wymiany sprzętu leasingowanego przez największe światowe firmy - głównie banki i korporacje - to okazja do zakupu taniego sprzętu najwyższej światowej klasy. Kupując u nas, masz gwarancję otrzymania sprzętu komputerowego klasy biznes wykonanego z dużo lepszych materiałów i mających wyższe parametry niż nowe komputery marketowe. Oferujemy tylko sprzęt uznanych producentów takich jak DELL, Apple czy HP. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego oferujemy laptopy poleasingowe klasy A, które posiadają krótki okres użytkowania. Sprzedawany sprzęt przechodzi fabryczne odnowienie, dzięki czemu jest w perfekcyjnym stanie wizualnym oraz technicznym. sklep komputerowy

Drogi kliencie, sklep przenieśliśmy pod adres https://itcoutlet.pl

Wybór sprzętu
Każdy towar przed wystawieniem do sprzedaży trafia najpierw do naszego serwisu. Tam poddawany jest szczegółowej diagnozie i następnie zostaje klasyfikowany czy nadaje się do sprzedaży. Sprawdzamy, czy sprzęt nie posiada ukrytych wad, licencyjnych czy sprzętowych. Następnie towar jest przygotowywany do sprzedaży (czyszczenie dysków twardego, instalacja systemu operacyjnego, konserwacja elementów itp.). Po całościowym przeglądzie komputer jest wystawiany na sprzedaż.
Na sprzedawany sprzęt udzielamy do 24 miesięcy gwarancji, proponujemy sprzedaż w systemie ratalnym. Kupując u nas zapewniamy, że za umiarkowaną cenę otrzymasz wysoką wydajność, znikomą awaryjność i gwarancję oryginalnych części.
Spośród naszej oferty pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb pamiętając o tym, że komputer to nie tylko kolejny gadżet, ale praca na nim musi sprawiać przyjemność. Jeżeli będzie się Tobie dobrze z nim pracowało, oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu, unikniesz uciążliwych problemów technicznych i zostaniesz naszym najlepszym ambasadorem.
Zachęcamy – zaglądajcie do nas, wcale nie musicie być wyrozumiali, bo skórę mamy twardą. Będziemy działać w ten sposób, abyście czuli się zadowoleni wybierając nasz sprzęt. Jeśli będzie inaczej, to będziemy pracować więcej i dostosowywać się do Waszych uwag. W zasadzie nasi najwięksi krytycy są naszą siłą – wytrącają z poczucia samozadowolenia.