Blogi

Komputer do 2.000 zł

Laptopy do 2000 zł – czym się charakteryzują?
Laptopy do 2000 zł to dość uniwersalne sprzęty. W tej klasie cenowej znajdziemy zarówno egzemplarze przeznaczone głównie do pracy biurowej, jak i modele o nieco lepszej wydajności, które umożliwiają rozrywkę i uruchamianie starszych gier. Niemniej jednak są przeznaczone głównie dla niewymagających użytkowników, którzy najczęściej surfują po internecie, oglądają filmy lub pracują na arkuszach kalkulacyjnych lub w programach tekstowych.

Mity o komputerach używanych

Obalamy mity na temat używanych komputerów.
Na temat komputerów poleasingowych krąży wiele nieprawdziwych informacji i wiele osób nie wie, czego można się po nich spodziewać. Postanowiliśmy zatem obalić podstawowe mity dotyczące tego typu produktów i nieco przybliżyć Wam naszą misję.

Przyspieszanie działania komputerów

PRZYSPIESZANIE DZIAŁANIA – PORADY
Twój Windows XP, Windows Vista czy Windows 7 może pracować znacznie szybciej i wydajniej. Kluczem do sukcesu i przyspieszenia Windows jest wykonanie kilku prostych czynności. Usuń niepotrzebne oprogramowanie, wyłącz zbędne funkcje, usługi i procesy, uporządkuj autostart...Przedstawimy pięć sprawdzonych metod na zwiększenie szybkości dowolnego systemu Windows.
1. Odinstaluj niepotrzebne aplikacje

Strony