Pozostałe usługi

Serwis sprzętu AUDIO

Zajmujemy się naprawą sprzętu audio, w tym kin domowych, wzmacniaczy, odtwarzaczy CD, słuchawek, kolumn, głośników i itp. Ponadto zajmujemy się naprawą sprzętów scenicznych. Naprawiamy również kolebkę analogowego dźwięku, czyli gramofony, mechanizmy sterujące pracą ramienia, naprawa napędu obrotu płyty. Zajmujemy się magnetofonami kasetowymi, także szpulowymi, radiomagnetofonami i tzw. deckami czyli magnetofonami, które wchodzą w skład tzw. wież. jedno-kasetowe i dwukasetowe, z autorewersami i bez nich. dwugłowicowe czy trójgłowicowe. Tunery radiowe też nie są nam obce, radia samochodowe czy to z odtwarzaczami kasetowymi czy te z compact disc oraz oczywiście też nowe czy nowsze z USB i BT. Naprawiamy sprzęt AUDIO wszystkich marek miedzy innymi : Denon, Technics/Panasonic,Marantz, JBL, Harman/Kardon, Pioneer, Onkyo, Sony i inne.
1_5.jpg

WZMACNIACZE AUDIO

Serwisujemy zintegrowane wzmacniacze audio najbardziej popularnych producentów. Naprawiamy zarówno wzmacniacze domowe stereo, końcówki mocy średniej i dużej mocy, jak i również sprzęt klasy Hi-Fi, czy nowoczesny wzmacniacz tzw. „cyfrowy”. Potrafimy sobie poradzić z takim usterkami jak nie włączający się wzmacniacz, uszkodzenie końcówki mocy, brak reakcji przycisków czy pilota wzmacniacza, zniekształcony dźwięk lub jego brak. Każda wykonana przez nas naprawa związana jest z przeglądem serwisowanego sprzętu - zwracamy uwagę na stan połączeń i kontaktów. Dbamy o każdy szczegół, a sama diagnoza usterki jest BEZPŁATNA.

SŁUCHAWKI

Naprawiamy większość usterek występujących w słuchawkach. Z uwagi na budowę skupiamy się na słuchawkach nausznych. Serwis zazwyczaj obejmuje wymianę wtyku mały jack, skrócenie i ponowne zlutowanie splittera łączacego lewy i prawy kanał, wymianę okablowania, wymianę uszkodzonej wkładki głośnikowej, konserwację i czyszczenie układów, a w słuchawkach bezprzewodowych wymiana gniazda ładowania. Słuchawki douszne i dokanałowe zazwyczaj są skonstruowane w sposób niepozwalający na ingerencję w obudowę, co zmniejsza prawdopodobieństwo skutecznej naprawy. Jednak zawsze warto pokazać słuchawki w serwisie, wtedy na miejscu można podjęć decyzję o możliwości naprawy.
2_6.jpg
3_6.jpg

ODTWARZACZE CD/DVD.

Dzięki znajomości działania odtwarzaczy CD/DVD i rozumieniu ich konstrukcji wewnętrznej, jesteśmy w stanie poprawnie zdiagnozować usterkę urządzenia i dokonać jej naprawy. Naprawiamy uszkodzenia takie jak: • wymiana elementów pasywnych – kondensatorów, rezystorów, • wymiana układów scalonych, takich jak przetworniki C/A i A/C, • wymiana gniazd wejściowych, • naprawa lub wymiana lasera, • regulacja ogniskowej lasera, • naprawa zacinającej się kieszeni.
  • Po naprawie sprzęt zostaje gruntownie przetestowany, aby mieć pewność, że naprawa wyeliminowała usterkę,
  • GŁOŚNIKI.
    4_3.jpg
    5_3.jpg
    ...